Valkenburg Sohbet

• Konuyu başlatan DeletedUser759
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser426

Guest
İlk mesajı ben atayım bari :) herkese iyi oyunlar dilerim arkadaşlar

DeletedUser759

Guest
Forum da sizler için sürekli yarışmalar açılıyor. Katılım sağlayıp taç kazanma şansını yakalayın.

DeletedUser426

Guest
Forum da sizler için sürekli yarışmalar açılıyor. Katılım sağlayıp taç kazanma şansını yakalayın.
rakamları bul yarışmasında yorum olarak attıgım sayılar hala moderatör onayı beklemektedir yazıyor bu duruma bi bakarmısınız ? günler oldu hala aynı

DeletedUser759

Guest
Yarışmaların bazılarında arkadaşlar kopya çektiği için bu şekilde bir sistem ile ilerliyoruz. :)

zalha

Ünlü Üye
Moderatör arkadaşlar bu dünyanın tamamını bi tarayın artık, tüm klanları ve oyuncuları. Ben sürekli multi yakalıyorum cowboya iletiyorum hiç bir şey yapmıyor. Taraflı bir adaleti var sanırım, birde siz baksanız SÜTOĞLAN, SILENCE ?? Sonra da cowboyun moderatörlüğünü bir tartışmanızı öneririm.

DeletedUser737

Guest
Moderatör arkadaşlar bu dünyanın tamamını bi tarayın artık, tüm klanları ve oyuncuları. Ben sürekli multi yakalıyorum cowboya iletiyorum hiç bir şey yapmıyor. Taraflı bir adaleti var sanırım, birde siz baksanız SÜTOĞLAN, SILENCE ?? Sonra da cowboyun moderatörlüğünü bir tartışmanızı öneririm.
+99999999

DeletedUser759

Guest
Moderatörlerin amacı sizlere yardımcı olmaktır. Hiç bir moderatör taraf tutarak hareket edemez. Bizleri de denetleyen üst yöneticilerimiz mevcuttur. Lütfen sizlere yardımcı olan biz moderatörlere haksızlık yapmayınız. Eğer şikayetçi olduğunuz bir durum söz konusu ise bilet üzerinden üst düzey yöneticilere şikayette bulunabilirsiniz. Görev tanımı bu konuda size yardımcı olacaktır.

DeletedUser825

Guest
S.A KİM DEMİŞ KATILIM YOK DİYE AYIP EDİYORSUN ÆLPİM :)