Vae Victis

• Konuyu başlatan DeletedUser966
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser966

Guest
Yine, yeni yeniden VAE VİCTİS sizlerle.
İlk kuruluşumuz Aikos, Eien! olarak olmuş daha sonra, Lekesizler ile birleşerek, eski klanımız olan VAE yani Vae Victusu kurmuş bulunmaktayız. Vae Victis latince ''Vay yenilenlerin haline!'' anlamına gelir, Vae victis, Vae victus olarak da okunabilir.

Dost ve barışçıl bir gelişme göstererek dünyada ki yerimizi daima koruduk, ancak artık olanlara dur demenin vakti gelmiştir. Artık agresif politikalar işleyecektir, merhamet gösterilmeyecektir, dünyayı multi ile yükselenlere bırakacak değiliz, ve dünyayı tek kapatmak gibi gayemiz de mevcut değildir. Bizim tek amacımız, savaşmak ve dostluk kurmak! Ya dostsunuz dur ya da yağmasınızdır! Haritamız da mavi olmayan herkes potansiyel yağmalarımızdır ve kimse için bir ayrım yapılamaz.

Biz sizlerin varlığını çoktandır biliyorduk; ancak siz bizim varlığımızı şimdi öğreneceksiniz!

(Video, programın ücretsiz deneme ile yapılmış olmasından dolayı, sinir bozucu bir şekilde reklamını yapması elbette ki hakkıdır. Yine de rahatsız olanlar için üzgünüz, bedava kullandığımız bir programın reklamını yapmaktan çekinmedik açıkçası.)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser737

Guest
hosgeldiniz bergenhus'a.. Buranın size göre olmadıgınıda anlamıssınızdır.. Yolunuz acık olsun :)

DeletedUser966

Guest
Hoşbulduk, bize göre olmadığını gördük, oyunu 2016'da bırakmıştım, bu sezona tekrar geri döndüm. Gördüğümü anlatayım, oyun başında klanı kurdum ve tanıdığım tanımadığım herkesi davet ettim, tanımadıklarımın tamamı multi hesap, casusluk meseleleri yoktu, klanlarda ilk kez casusluğu burada öğrendim, klanların onuruna yakışmayan durumlar. Haklısın burası bize göre değil, biz dürüst ve eğlenceli bir oyun süreriz, kazanmak gibi hırslarımız yoktur, dostlarımızla da düşmanlarımızla da eğlene eğlene savaşır muhabbet ederiz ancak tw2 bizim bıraktığımızdan bu güne çok değişmiş. Giyotine savaş açar açmaz içimiz de ki hainleri görmüş olduk sağolsunlar şimdi daha güçlüyüz birbirimize daha bağlıyız, ve dostlarımız Destan ve Börü ile oyunun adını lekeleyen giyotin klanını bu serverin tozlu raflarına gömeceğiz, tıpkı oyun başında ki multi klanları gibi.

DeletedUser749

Guest
Hoşbulduk, bize göre olmadığını gördük, oyunu 2016'da bırakmıştım, bu sezona tekrar geri döndüm. Gördüğümü anlatayım, oyun başında klanı kurdum ve tanıdığım tanımadığım herkesi davet ettim, tanımadıklarımın tamamı multi hesap, casusluk meseleleri yoktu, klanlarda ilk kez casusluğu burada öğrendim, klanların onuruna yakışmayan durumlar. Haklısın burası bize göre değil, biz dürüst ve eğlenceli bir oyun süreriz, kazanmak gibi hırslarımız yoktur, dostlarımızla da düşmanlarımızla da eğlene eğlene savaşır muhabbet ederiz ancak tw2 bizim bıraktığımızdan bu güne çok değişmiş. Giyotine savaş açar açmaz içimiz de ki hainleri görmüş olduk sağolsunlar şimdi daha güçlüyüz birbirimize daha bağlıyız, ve dostlarımız Destan ve Börü ile oyunun adını lekeleyen giyotin klanını bu serverin tozlu raflarına gömeceğiz, tıpkı oyun başında ki multi klanları gibi.

Video reklam içerdiği için kaldırılmıştır.

DeletedUser737

Guest
Bizim başrol oldugumuz yerde ancak konuk oyuncu olursunuz.. Hadi eyvallah..

Eklentiler

• resim 1.png
    resim 1.png
    298,2 KB · Görüntüleme: 17
  • resim 2.png
    resim 2.png
    328,4 KB · Görüntüleme: 15
  • Adsız 1.png
    Adsız 1.png
    147,2 KB · Görüntüleme: 13
  • Adsız 4.png
    Adsız 4.png
    295,7 KB · Görüntüleme: 14

DeletedUser875

Guest
çocukluktan başka birşey yapmıyorsunuz :) nokta...........

DeletedUser764

Guest
çocukluktan başka birşey yapmıyorsunuz :) nokta...........

Yalnız şunu yazan adamın, bi daha muhattap olacaksak numaranı yaz ordan boş yaparsın dediğimde ver(e)memesi ayrı bir güzel :D Atalarımız korkak da değildi hüsamettin sen kime çektin hiç anlamadım :D