Puanı Kasıyoruz ama Yarışma Açılmıyor?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Öncelikle merhaba, iyi forumlar. Geçmişte açılan haşat yarışması başlıklı konu kitlendiği için ve gerekli bilgilendirme yapılmadığı için bu konuyu açıyorum. Ve 59'un mevcut haşat birincisi olarak bunu hakkım olarak görüyorum.

Linkteki konuda "bazı aksaklıklar" denmiş. Ancak taç oyunları gibi oyunlardan ne farkı var bu mevzunun? Açın bir konu, belirtilen süre içinde atalım altına haşatlarımızı. Hediye taçlar da sonucuna göre dağıtılsın. Diğer forum oyunlarından farkı olmayan bu yarışmanın, açılmaması kadar saçma bir mevzu yoktur.

Tekrardan İyi Forumlar
DoctorOne

P.S. : Lütfen konuya tek cevap attıktan sonra konuyu kitlemeyiniz.

Son düzenleme:

DeletedUser978

Guest
Öncelikle merhaba, iyi forumlar. Geçmişte açılan haşat yarışması başlıklı konu kitlendiği için ve gerekli bilgilendirme yapılmadığı için bu konuyu açıyorum. Ve 59'un mevcut haşat birincisi olarak bunu hakkım olarak görüyorum.

Linkteki konuda "bazı aksaklıklar" denmiş. Ancak taç oyunları gibi oyunlardan ne farkı var bu mevzunun? Açın bir konu, belirtilen süre içinde atalım altına haşatlarımızı. Hediye taçlar da sonucuna göre dağıtılsın. Diğer forum oyunlarından farkı olmayan bu yarışmanın, açılmaması kadar saçma bir mevzu yoktur.

Tekrardan İyi Forumlar
DoctorOne

P.S. : Lütfen konuya tek cevap attıktan sonra konuyu kitlemeyiniz.

Merhabalar DoctorOne;

Kendiniz için hak olarak gördüğünüz bir durumu sormanız tabiki normaldir.

Siz ön planda oyunları adil, eşit, eğlenceli bir şekilde oynayın diye biz tüm teknik altyapıyı tekrar tekrar kontrol ediyoruz. Bu sebeple Yönetici arkadaşlarımızın sizleri umursamaması diye bir şey söz konusu değildir.
Benzer bir durumu daha evvel yaşadık ve o zaman bu yarışmayı açmadık, şimdi de açarsak uygun olmazdı. Benzer bir sorunun tekrar yaşanmaması için de daha dikkatli hareket edeceğiz, Bundan sonraki durum da şirket içi teknik bilgiler olduğu için malesef sizlere yardımcı olamayacağız, bizi anlayış ile karşılayacağınıza eminiz.

Merhabalar DoctorOne;

Kendiniz için hak olarak gördüğünüz bir durumu sormanız tabiki normaldir.

Siz ön planda oyunları adil, eşit, eğlenceli bir şekilde oynayın diye biz tüm teknik altyapıyı tekrar tekrar kontrol ediyoruz. Bu sebeple Yönetici arkadaşlarımızın sizleri umursamaması diye bir şey söz konusu değildir.
Benzer bir durumu daha evvel yaşadık ve o zaman bu yarışmayı açmadık, şimdi de açarsak uygun olmazdı. Benzer bir sorunun tekrar yaşanmaması için de daha dikkatli hareket edeceğiz, Bundan sonraki durum da şirket içi teknik bilgiler olduğu için malesef sizlere yardımcı olamayacağız, bizi anlayış ile karşılayacağınıza eminiz.
Kusura bakmayın ama anlayış ile karşılanıcak bir mevzu değil. İlk günden beri tarayıcım açık, sürekli oynuyorum. 24 saat ayakta durmuşluğum mevcut. Kalkanların indiği ilk gün düşman potansiyeli olan herkesi temizlemişim ve ya saflarımıza katmışım. Haşat puanım 170K+ ve artmakta. Hedefimde ise yarışma vardı. Önceki açılmama nedenini veya açılmadığı sunucuyu bilmiyorum ama burada herkes aynı oyunu aynı şekilde oynuyor. Aksini iddaa eden oyunu oynamıyordur. Her hangi bir adiliyetsizlik göremiyorum. Sadece karşımdaki oyuncular aynı zamanda 58. Dünyada da oynuyorlardı ve zannımca bu dünya ile ilgilenemediler. Bu oyuncular iki dünyada oynuyorlar, ben bir tanesinde oynuyorum diye haksızlık mı oluyor. (bkz: retorik soru)

İyi Forumlar
DoctorOne

DeletedUser978

Guest
Sizi anlıyoruz, lakin gereken cevabı yukarıda belirtilen açıklamada verildi. Bundan sonrası kuru bir cevaplaşmadan öteye gidemeyecektir. Bu sebeple gereken cevap verildiği için gönderi kilitlenecektir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.