LostMyth

Lostmyth

Ünlü Üye
Merhaba arkadaşlar ben şamil Gaziantepliyim. Oyun içinde sohbetim olan herkesi yemeğe beklerim. Ahmet kardeşim hatıra kalsın yazalım dedi bende yazdım. Oyunu çok oynadık çok şey yaptık yaptıklarını yazanlar olmuş ama ben o işe hiç girmiycem :) tanıyan tanıyor zaten :) MDA klanı oyuncusuyum güzel dostluklarımız var fakat takıntılı değilim her klanda oynarım rakip MDA olmadığı sürece :) kardeşlerime abilerime çok selamlar. Hepinize iyi oyunlar...

MeTTaLi

Aktif Üye
TSK ÜYESİYİM yazmamışsin kalbim kırıldı bu arada şaka bir yana Ahmet abiye de yazdım ama sen gördüğüm en mükemmel insanlardan birisin kilometre ötelerde olsan bile misafirperverligin her anda her sıkıntıda arayıp yardımcı olan bir kişiliğin var
Bu oyunda herşeyden çok bana keyif almayı öğrettiğini için sana teşekkür ederim iyi ki varsın Şamil reis

Lostmyth

Ünlü Üye
Kalbi temiz olan adamın,niyeti iyi olan adamın içide dışı gibi güzel olan adamın başımın üstünde yeri var kardeşim benim. Sende bu nadir insanlardan birisin.Her ne kadar oyun içinde hala çok çabuk sinirlensende kendini frenleyebilecek güçlü bi karekterin var. Azminin seni hep iyi yerlere götüreceğinden şüphem yok kardeşim. Yolun her zaman açık olsun. Seviliyosun ;)

DeletedUser861

Guest
Merhaba arkadaşlar ben şamil Gaziantepliyim. Oyun içinde sohbetim olan herkesi yemeğe beklerim. Ahmet kardeşim hatıra kalsın yazalım dedi bende yazdım. Oyunu çok oynadık çok şey yaptık yaptıklarını yazanlar olmuş ama ben o işe hiç girmiycem :) tanıyan tanıyor zaten :) MDA klanı oyuncusuyum güzel dostluklarımız var fakat takıntılı değilim her klanda oynarım rakip MDA olmadığı sürece :) kardeşlerime abilerime çok selamlar. Hepinize iyi oyunlar...
Şamil'in de dediği gibi tanıyan tanıyor. En zor günde bile klanını sonuna kadar desteklediğini ve ekip olmasa bile klanını bir tuttuğunu bilirim. Emeği çok gönlü güzel kardeşim. İlerki hayatında başarılar dilerim. Bilal abiyede selam vereyim burdan evlendi koptu aramızdan; )

Tugay0103

Aktif Üye
Şamil abi nerden başlasak bilemiyorum ömerle birlikte bana oyunu öğreten adamlarsınız gerek oyun içi gerek gerçek hayatta destek olan kalbi yüreği güzel insanlardansın umarım birgün yollarımız buluşurda misafirin oluruz iyi ki varsın abi saygılar .. :)

Lostmyth

Ünlü Üye
Şamil abi nerden başlasak bilemiyorum ömerle birlikte bana oyunu öğreten adamlarsınız gerek oyun içi gerek gerçek hayatta destek olan kalbi yüreği güzel insanlardansın umarım birgün yollarımız buluşurda misafirin oluruz iyi ki varsın abi saygılar .. :)
Eyvallah aslan kardeşim. Gelinde bigün tüm antebi yedirim size :) inşallah.