Karargah 30

savunan

Üye
Karargah 25. Seviyeden sonra herhangi bina açmıyor, yani şuan karargahın son 5 seviyesi hem katkı sağlamıyor hem de çok fazla hammadde istiyor. Peki bu durum nasıl düzeltilebilir? Benim önerim bir oyuncu karargahı 30 yaptıktan bir hafta sonra(adil olması için bu süre gerekli) başka karargah 30 yapan yoksa o oyuncu o bölgenin dükü olabilir, sonra o kıtada karargah 30 yapan yoksa o kıtanın kralı olabilir. Eğer birden fazla kişi karargahı 30.seviye yapmışsa ilk karargah 30 yapan oyuncudan itibaren bir hafta içerisinde 30. Seviye karargah yapan oyuncular için 2000 puan üzeri oyuncuların(fake hesapların oy kullanmaması için puan sınırını gerekli görüyorum) oyuyla dük ve kıtadaki düklerin oyuyla da kral belirlenebilir, ayda bir seçimle değiştirilebilir. Peki dük ve kral oyunu nasıl etkiler, insanlar neden dük ya da kral olsunlar, avantajı ne olacak? Mesela dük bölgesinden(bölge kesik çizgilerle sınırlı alanlar) kral da kıtasından(kıta nehirlerle sınırlı alanlar) oyuncuların ürettiği kaynakların(yağma hariç) yüzde biri kadar kaynağı ana köyüne vergi olarak otomatikmen kazanabilir(belki vergi memuru diye yeni bir birim vergi toplaması için eklenip yetiştirilmesi gerekli yapılabilinir de). Neden vergi? Mesela vahşi savaşçı ve ya sapan basmak çok zor, genelde kimse bu birimleri çok kullanamıyor özellikle de vahşi savaşçıyı bu sistemle kral gibi bir üst sınıf oluşturulup en azından sistemdeki krallar/dükler kullanabilecek. Okuduğunuz ve değerlendirdiğiniz için teşekkürler, beğenilerinizi bekliyorum kolaylıklar dilerim iyi günler

Son düzenleme:

DeletedUser978

Guest
Fikir ve Önerilerileriniz bizler için değerlidir.

Önerilerileriniz İnnogames geliştirme ekibimize iletilecektir.