Kılavuzlar Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser42

Guest
Merhaba hükümdarlar;

Yakın bir zaman'da kılavuzlar bölümü aktif olarak faaliyete sokulacaktır, rehberler ve kılavuzlar sizler için hazırlanıp paylaşılacaktır. Öncelikle sizlerin istediği veya merak ettiği konular var ise onlardan başlayabilmek adına burada bizimle fikirlerinizi, isteklerinizi yada merak ettiklerinizi paylaşabilirsiniz.

DeletedUser

Guest
Benim şuan aktif olarak hazırladığım bir klavuz var onu bitirip paylaştığımda başka bir şeye ihtiyaç kalacağından emin değilim.

DeletedUser

Guest
Ayrıca, forumda onlarca taç dağıtıldı, farklı farklı bir sürü yarışma yapıldı. Sizler oyunla ve forumla gerçekten çok iyi ilgilendiniz en azından benim oynadığım 7-8 ay boyunca. Tüm forumların en önemli kısmı bence eğitmek ve öğretmektir. Bu oyunda en çok şikayet ettiğim kısım da bu zaten insanların oyunu bilmemesi. Nasıl oluyor da bu kadar ilgiliyken bir rehber yapmak için bu kadar bekliyorsunuz?
Siz, "Sen de paylaşabilirdin? Neden bekledin?" diye bir cevap verebilirsiniz. Fakat ben oyuncuyum taktiklerimin bilinmemesini istedim. Fakat siz rehber hazırlayacak kadar oyunu biliyorsanız. Neden şu zamana kadar rehber hazırlamadınız.
Ayrıca dediğim gibi rehberimi tamamladığımda daha öğreticek bir şey kalmayacağını düşünüyorum. Biraz geç kaldınız. Elimde bu oyuna dair herkesin bulabildiği 1-2 simulator dışında farklı farklı simulator de var onları da paylaşacağım ayrıca

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Guest
Hatta oyunu tamamen bırakmak istiyorum :) kendimi banlatıp, rehberi yayınlayıp, oyunu bırakıcam

DeletedUser42

Guest
@musteaf Rehberinizi kısa süre paylaşmanızı temenni ederiz, uygulamalarımız tecrübe ile bakidir, uygulamalarımızda bir değişiklik olmayacaktır. Yapacaklarımız planlıdır, başı boş girişimlerde ve projelerde bulunmayız. Oyunun tamamını rehberleyemezsiniz, bunu tamamı ile şahsi olarak iddia etmekteyim. Sizin bildikleriniz ve öğrentikleriniz ile diğer insanların baktığı farklı bakış açıları ile öğrenecekleri farklıdır. Hala öğrenecek çok şeyinizi olduğu görülüyor buradan.

Düzenleme : 3'üncü parti yazılımsal similatör sitelerini desteklememekteyiz ve veri doğruluklarını kabul etmemekteyiz.

DeletedUser

Guest
Her zamanki gibi felsefi bir üslupla cevap vermişsiniz fakat ben her şeyi öğrendiğimi oyun açısından söyledim. Hala bu görüşüm aynı değişmedi. Tabiki de öğrenecek çok şeyim var fakat oyunda değil :) ayrıca herkesin öğrenecek çok şeyi var.

DeletedUser42

Guest
@musteaf Herkes'in cevap verme şekli ve tabi'kide bir üslubu vardır, felsefi olarak görmeniz sizin görüşünüzdür. Benim kastettiğim durum oyun için geçerlidir. Kimsenin özel hayatı veya yaşantısı hakkında yorum yapmak yada yönlendirmek bizim haddimiz değildir.

DeletedUser

Guest
Anladım sizin yazışmalarınıza hayranım bu arada :) kendinize iyi bakın iyi forumlar

DeletedUser42

Guest
Latife'niz için teşekkür ederim, iyi forumlar iyi oyunlar dilerim.