Herkesi tebrik ederim.

• Konuyu başlatan DeletedUser1048
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1048

Guest
Olaya nerden başlasam bilmiyorum, öncelikle aşşağıda yazacaklarımla tüm mda clanını hedef almadıgımı belirteyim.

Bahsedecegim seyler multi&bot kullanımı dısında seyler, ziraa herkesin bildigi üzere tr serverında bu gibi şeyleri her oyuncu kullanmaktadır ve ne konusulursa konusulsun sonuca varılmayacak. ilk sen kullandın en son ben kullandım diye tartışmanın sonu olmadıgını biliyoruz. Benim bahsedecegim şeyler biraz daha etik ve saygı hususunda olacak zira..

İlk istegim MDA clanının kendisi " her yer kırmızı yav:D" "aga biz tek siz hepiniz" nidalarından önce neden bu kadar düsman edindiklerini düsünmeleri. bahsettiginiz üzere giyotin, wog gibi forumdan tanıdıgım kadarıyla eski clanların (ki bu ekipleri de ilk defa bu dünyada tanıdım ve müttefik olduk) ortak hedefi neden mda acaba sorusunu kendilerine yöneltmeleri.

Bu eleştirileri yaptıktan sonra şahsen kendi adıma neden mda'ya düşman oldugumu belirtmek istiyorum. bu bir savaş ve strateji oyunu köyler alınır, köyler verilir. Ama sonunda hep düşmanlar ile bi iletişimim olmuştur benim. w31'de kaybettikten sonra, clanı birleştirip kapatmıştık o dünyayı ve mda'nın ileri gelen isimleriyle acı tatlı bi sohbetim oluşmuştu, tebrik edip kapatmıştık. Kasım ayı civarı bu kişilerden birisi bana ve şekilsinizya nickli arkadasıma alenen thang'lere karşı savaştıkları bi dünyada "casus ol" teklifi getirdiginde olay benim gözümde biraz tatsız bi hal aldı. bu dünyaya başladık ve bammm ilk casusluk olayı. 2clan üyemiz ban yedi ve hesap id-sifre aktarımı yapıldıgını ögrendik. bu legal ve yapılabilir bişey dedigim gibi illegal olan bot ve multi bile kullanılıyor fakat benim gözümde etik ve saygısızca bir durum.

Hadi casusluk konusunu bi kenara kaldıralım ikinci öfke duydugum nokta mda'nın bize "wog size onları kestigimiz raporları atıyor mu :D siz zalha'yı deflemeye devam edin goldenates'in köyleri bos kalsın:D:D" gibi saçma sapan ithamlarda bulunarak APAÇIK bir şekilde karşı clana yani tarafımıza saygısız, gereksiz, laubali tavırlara girilmesi. kardeşim wog bana raporu atar veya atmaz, bu benimle wog arasında olan bir durumdur ve mda'dan herhangi bir kişiyi uzaktan yakından ilgilendirmez. müttefiği bozmak için türlü türlü yolları denediler fakat sonuç olarak "MDA öfkesi"ni daha da körüklediler.

Başta bütün clanım olmak üzere tüm müttefiklerime teker teker teşekkür ediyorum, gerek bizde gerek karşı tarafta geceleri uykusuz kalan herkesin emeğine saygılarımı sunuyorum. Mda clanında üstte bahsettiğim şartlar dışında savaşan, oyununu oynayan herkesi de tebrik ediyorum.