HERKES YUNAN SERVERİNE

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

akriel

Aktif Üye
TRİBAL WARS 2 TR SERVERİNİN MODERATÖRLERİNİN HAKSIZLIĞI VE BU ZAMAN KADAR Kİ CANIM SIKILDI BAN ATAYIM ÜST YETKİLİLER DÜZELTİR TAVIRLARINDAN BIKTIĞIMIZDAN VE TW2 TR SERVERİNİN MODERATÖRLERİNİN BU OYUNU DÜZGÜN YÖNETEMEDİĞİ İÇİN GİYOTİN VE MDA EKİBİ OLARAK EZELİ REKABETİ OLAN BU KLANLARI TEK ÇATI ALTINDA TOPLANMASI İLE BİRLİKTE YUNAN SERVERİNE TÜM ARKADAŞLARIMIZLA BİRLİKTE GEÇİYORUZ OYUNU BİLEN AKTİF OYUNCULARIN TR SERVERİNİ ERKENDEN BIRAKMASINI TAVSİYE EDERİM KENDİNİZİ BU MODERATÖRLERE EZDİRMEYİN İNSANIN SİNİRLERİYLE OYNUYORLAR HABERİNİZ OLSUN EĞER Kİ SİZDE BİZİMLE BİRLİKTE YUNAN SERVERİNE GELMEK İSTERSENİZ FORUM ÜZERİNDEN MESAJ YAZARSANIZ GERİ DÖNÜŞ SAĞLAYABİLİRİZ..

DeletedUser861

Guest
Çok güzel bir savaş olucak. Gazamız mübarek olaaa...

DeletedUser344

Guest
Öncelikle şunu bilmenizi isterim ki kimseye haksızlık yapmıyoruz kurallar ne gerektiriyorsa onu uyguluyoruz bu size belki saçma geliyor olabilir ama oyuna başlarken oyun kurallarını okuyorsunuzdur ve bunları peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Yanlış bir yönetim olsa yıllardır burada yöneticilik yapıyor olmayız, bizler kendi kafalarına göre ceza vermiyoruz kimseye. Bir inceleme yapılıyor kontrollerden sonra sırf yanlış ceza verilmesin diye tekrar kontrol edilip gerekli işlem yapılıyor. Bunlar size defalarca anlatıldı ama sizler inanmak istemiyorsunuz bu durumlara bu yüzden de bizi kötü biliyorsunuz.

Yönetici olarak olarak burada herkese eşit şekilde davranıyoruz, davranmamış size karşı bir kastımız olsaydı dediğiniz gibi kötü bir yönetim sergiler gereksiz yere sizi banlardık ve cezanız bir daha açılmazdı bu yüzden yazdıklarınızda haksız olduğunuzu düşünüyorum.

akriel

Aktif Üye
O zaman size şöyle örnek vereyim jacuthyunghas hesabına multi diye suç attınız reel player olduğunu bildiğiniz halde sınırsız ban verdiniz açılmaz dediniz kanıtları yüzünüze yapıştırınca gilgret hesabı açtı cowboy asla açılmaz diyordu
AkrieL hesabına bot kullanıyorsun elimde kanıt var dediniz hiç bir kanıtı ıstaplayamadınız sınırsız ban yine verdiniz cowboy açmam dedi yine gilgret e mesaj sttık yine hesabı açtınız.
Switch hesabı aynı şekilde ben size hepsinin kanıtını sunarım kuralları çok iyi biliyorum ve bu TR serverinde modların sadece belirli kişilere odaklanıp kalan herkesi görmezden geldiğini herkes biliyor oyunun kafayı çeken klanı yada playerleri araştırılıyor eyw ama kalan hiçbir hesaba mı bakmıyorsunun BEN BU DÜNYADA 4 KERE BAN YEDİM VE HERBİRİNİ COWBOY ATTI.
BANA KURAL ÖĞRETMEYE ÇALIŞACAĞINIZA KURALLARI AÇIP KENDİNİZ BİR OKUYUN BİR PLAYERİ BANLARAAN ONA YAPTIĞI ŞEYİN KANITINI SUNMAK ZORUNDASIN BU GYT MDA YADA HANGİ KLANDA OLURSA OLSUN SİZ ADİL DAVRANSAYDINIZ EĞER BU KAFAR ÇOK KİŞİ BU MODERATÖRLERDEN ŞİKAYETÇİ OLMAZDI GİLGRET OLMASA SİZ SIRALAMADA EN ÜSTE KİM ÇIKARSA ONU BANLAYALIM DÜŞÜNCESİYLE DAVRANIN.AMA ÖNCE ŞUNU ÖĞRENİN ÖNCE KANIT BUL SONRA BANLA BİRİSİNİ BANLAYIP KANIT BULMAYA ÇALIŞMA BUŞAMAYINCA HER SEFERİNSEKİ GİBİ AÇMAK ZORUNDA KALIYORSUNUZ

DeletedUser344

Guest
Öncelikle karşınızdakinin de bir insan olduğunu unutmadan saygı çerçevesinde konuşmaya dikkat ediniz.

Ceza alan ve açılan hesapların konuşmasını buradan yapma iznim yok, bu konuda gerekli açıklamalar ticketlar üzerinden yapıldı. Bende bir çok hesaba ban attım sizden başka klandan ve siz bunu bilmiyorsunuz. Bu dünyada yaklaşık olarak 100 hesap engellendi siz bunların kaç tanesini biliyorsunuz?

Kafamıza göre banlama yapıyorsak zaten yakında bizleri burada göremezsiniz. Bu oyununun yöneticisiyiz sadece biz, bizim üstümüzde ve üstümüzü kontrol eden yetkililer var en son ise şirket inceliyor yani sandığınız kadar kolay bir şey değil burada yöneticilik yapmak. Kafamıza göre A klanı birinci burada onu indirelim B klanı birinci olsun deme şansımız yok. Ya da A kişi engellensin B kişisi birinci olsun gibi bir şey de yok.

Sizin anlayacağınız siz kendi istediğiniz gibi düşünüyorsunuz, biz ise kuralları uyguluyoruz. Bu konuda ki şikayetlerinizi ticket üzerinden cevaplamaya devam ediyoruz.

akriel

Aktif Üye
BOT İÇİN PROGRAM YAPTIK VE BUNA GÖRE BAN ATIYORUZ AMA ELİMDE KANIT YOK DİYEN BİR MODARATÖR BU DÜNYADA SADECE 2 HESAP BANLAMIŞ İSE BEN O KİŞİNİN YAPTIĞI ADALETİ YARGILAMA HAKKINI KENDİMDE BULURUM AYRICA 2 TANE KLAN VAR BU DÜNYADA VE ŞUAN HEPSİ BİRLEŞMİŞ YUANN GİDİYORUZ HEPSİ İLE ŞUAN İRTİBAT HALİNDEYİM KİM BANLANDI KİM BANLANMADI GEREKTİĞİ KADAR BİLİYORUM BİR KİŞİYİ BANLAMAK SİZİN ELİNİZDE OLDUĞU GİBİ BANLAMAMAKDA SİZİN ELİNİZDE EVET SİZİ İNCELEYENLER OLABİLİR AMA ŞUNU NİYE BANLAMADIN DİYE SANA SORAN OLURSA İNCELEDİM BİR KURAL İHLALİ BULAMADIM MI DİYORSUN SİZ BENCE OTURUN BİR DÜŞÜNÜN BU TR DÜNYASI NEDEN BU KADAR BOŞ KALDI KİMSE OYNAMIYOR DİYE SUÇU MİLLETTE ARAYACAĞINIZA YA DÜZGÜN İŞİNİZİ YAPACAKSINIZ YADA BEN ADİL DEĞİLİM BIRAKIYORUM DİYECEKSİNİZ SAYGIMI BOZMADAN BU KADAR KONUŞUYORUM AMA YAZDIĞIM ŞEYLERİ İNKAR EDEMEZSİNİZ BU BAN OLAYLARI FİLAN HEPSİ KANITLI BUNLARA CEVABINIZ NE OLACAK MERAK EDİYORUM TİCKET AÇIYORUM İŞİNİZE GELİNCE CEVAP VERİYORSUNUZ

DeletedUser764

Guest
Öncelikle şunu bilmenizi isterim ki kimseye haksızlık yapmıyoruz kurallar ne gerektiriyorsa onu uyguluyoruz bu size belki saçma geliyor olabilir ama oyuna başlarken oyun kurallarını okuyorsunuzdur ve bunları peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Yanlış bir yönetim olsa yıllardır burada yöneticilik yapıyor olmayız, bizler kendi kafalarına göre ceza vermiyoruz kimseye. Bir inceleme yapılıyor kontrollerden sonra sırf yanlış ceza verilmesin diye tekrar kontrol edilip gerekli işlem yapılıyor. Bunlar size defalarca anlatıldı ama sizler inanmak istemiyorsunuz bu durumlara bu yüzden de bizi kötü biliyorsunuz.

Yönetici olarak olarak burada herkese eşit şekilde davranıyoruz, davranmamış size karşı bir kastımız olsaydı dediğiniz gibi kötü bir yönetim sergiler gereksiz yere sizi banlardık ve cezanız bir daha açılmazdı bu yüzden yazdıklarınızda haksız olduğunuzu düşünüyorum.

Senin haksızlık yapmıyoruz diyen ağzını seveyim :) ne güzel konuşuyorsun bak ben anlatıyorum dinlemiyor arkadaşlar :D Toplu ban olayında bi sağdan bi soldan banlamayı yaptınız bir tarafa haksızlık olmasın diye saçma sapan şekilde banlamalar yapıyorsunuz al bu dünyanız sizin olsun bizler birleşip yunan ıslah etmeye gidiyoruz. Bu dünyada olan olaylarda hem Giyotin hem de Börü'den hakkını yediğiniz adamlar oldu yalancı cowboy kankana yazdım sana da yazayım. Benden yana hakkınız geçti haram zıkkım olsun tez zamanda bedduamın tutması dileğiyle hakkımızı kim veya kimler yediyse Allah bin belasını versin diyorum ve yunan serverine çağırıyorum (Yunan tarafına geçersiniz)

DeletedUser344

Guest
Şuanda sorun sizin bot kullanımından ceza almanız mı yoksa diğer oyuncuların neden ceza almadığımı? Eğer varsa bot kullandığını düşündüğünüz kişiler bildiriniz bize ve gerekli işlemleri yapalım. Konuşmalarınızdan kullananları biliyoruz gibi bir havanız var.

Burası bir oyun platformu ve burada yönetici olanlar bizleriz sizler değilsiniz, biz burada adaleti ve eşitliği sağlarız forumda bir çok konuşmanızda haksızlığa uğradığınızı söylüyorsunuz ama gözüken şeyler öyle demiyor yani bu yüzden bu konuyu fazla uzatmaya gerek yok. Sizlere yunan serverin da başarılar dileriz.

Parmakçı uslubunuza dikkat ediniz, içimiz rahat sıkıntı yok her şey açık şekilde belli o yüzden burada atışma yapmaya ortalığı ayağa kaldırmaya gerek yok. Ceza alan ilk kişi siz değilsiniz son kişide olmayacaksınız. Burada sizlerin ne dediği değil oyun kurallarının ne dediği önemlidir. Kural ihlali yaptınız ve ceza aldınız bu konuda forumda açacağınız her başlık silinecektir. Bir derdiniz var ise ticket üzerinden yazınız.

Ticketlarınıza gerekli cevaplar 24 saat içinde veriliyor ! Sabrınız için teşekkür ederiz.

Gilgret

Yönetici
Arkadaşlar merhaba,

Bir konuyu açıklığa kavuşturalım. Bazılarınızın banlarını açma sebebim bu kişilerin temyiz hakkı olduğu içindi. Banın 'haksız olmasından' kaynaklı değil. Bu kişilere bir şans daha verileceği için üst kontrol sonrası açıldı. Moderatörlerimiz kontrol sonrası bu banları vermekte ve ardından yaklaşımınız eğer medeni çerçevede olursa size tekrar yardımcı olabilmekteler. Temyiz için başvurduğunuzda bu isteğiniz değerlendirilir ama moderatöre saldırgan davranışlarda bulunulursa eğer bu hak kaybedilir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.