Galaxy of Unicorns

• Konuyu başlatan DeletedUser746
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser746

Guest
Oyunu dürüstçe oynayan, gereksiz hırsları olmayan, bunun bir oyun olduğunun farkında olan ve her şeyden önemlisi diğer oyunculara saygılı herkese kapımız açık. unicorn-2004655__340.jpg

DeletedUser758

Guest
:) Bende buradayım. :)
Herkese kapımız açık dedik de casus atmayın sakın. :D

DeletedUser729

Guest
Bende gelem mi kanka bal var kaymak var Bu dunyada bileniyorum acikca son mucadelemizi vericez ve oynayan arkadaslar var diye buradayim ki pek vaktim de yok acikcasi. Lakin burdayimmm misafirlige ve yatiya geliriz siz nasil zabah zabah kapi kiriyorsaniz :D

DeletedUser746

Guest
gel tabi dostum bi bakıcılık isteriz önce, türken casusu değilsen kalıcı olursun :)

DeletedUser729

Guest
Siz de mi adamlari zabah zabah uyutmucaniz la gun ici dalsaniza adam uykuda uyandirmaya geliyonuz Neyse sizde cok surmezsiniz hayirlisi olsun.

DeletedUser758

Guest
Siz de mi adamlari zabah zabah uyutmucaniz la gun ici dalsaniza adam uykuda uyandirmaya geliyonuz Neyse sizde cok surmezsiniz hayirlisi olsun.
Türken mesajlarında hep bir tarik edici üslup. Neden düzgünce mesaj atmak yerine bu şekilde insanları küçümseyip tarik ediyorsun ki? Kimse sana bir şey de demedi yani amaç ne bilmiyorum. Şurada tatlı tatlı forumda takılıyoruz. Lütfen üslubunu düzelt.

DeletedUser729

Guest
Türken mesajlarında hep bir tarik edici üslup. Neden düzgünce mesaj atmak yerine bu şekilde insanları küçümseyip tarik ediyorsun ki? Kimse sana bir şey de demedi yani amaç ne bilmiyorum. Şurada tatlı tatlı forumda takılıyoruz. Lütfen üslubunu düzelt.
Tahrik