Fikir ve Öneri değerlendirme süreci !

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser42

Guest
Merhaba Tribal Wars 2 Savaşçıları;

Bu makalemde sizlerin sunmuş olduğu yada sunmayı düşündüğü fikir ve önerilerin nasıl bir işleyiş ile elimizden geçtiğini anlatmaya çalışacağım. Konumuza başlamadan önce Fikir ve Öneriler: Bilgilendirme başlıklı paylaşımlarınızı nasıl yapmanız gerektiğini gösteren bu metni okumanızı tavsiye ederim.

Bir fikrin yada önerinin kısaca seyahat hikayesini anlatalım, Fikriniz ve öneriniz ilk olarak aklınızda hayat bulur, forumda ise (paylaşırsanız) görücüye çıkar. Bu süreçten sonrasında "Tribal Wars 2 Türkiye Ekibi Topluluk Yöneticisi" devreye girer ve görücüye çıkartmış olduğunuz fikrinizi kısa bir analizden geçirerek olabilirliğini ölçerek fikri değerlendirir. Fikriniz eğer olabilecek bir fikir ise bir raporda toplanarak İnnogames'in bir üst kademe olan geliştirici ekibine iletilir ve fikriniz bu aşamadan sonra sizden, bizden çıkmıştır. Geliştirici ekibi ne bizlere fikrin kabul olduğunu ve üzerinde çalıştığını söyleyebilir, nede bizler sizlere fikrin kabul olduğunu söyleyebiliriz.

Yapamayacaklarımızı size örnekle açıklamaya çalışacağım. Bir oyuncumuz olsun ve rumuzu ise Okimki olsun (rumuz doğaçlamadır).

- Okimki : Karargah binasının isminin ana bina olarak değiştirilmesini istiyorum. Böyle olursa daha anlaşılır olur.
+ Jim Black : @Okimki fikriniz alındı en kısa sürede size bir dönüş yapılacaktır.

Burada bölmek istiyorum; ben veyahutta bir başka ekip arkadaşım size bu cevabı veremez çünkü başkasının adına konuşamayız, devam edelim.

+ Jim Black : @OyunGeliştiricisi oyuncularımızdan birisi Karargah binasının isminin ana bina olarak değiştirilmesini talep etmektedir.
* OyunGeliştiricisi : Bu fikir olur yada olmaz.
+ Jim Black : @Okimki fikriniz kabul gördü en kısa sürede size oyuna yansıtılacaktır yada üzgünüm fikriniz kabul görmedi.
- Okimki : Hadi ordan hani ne oldu (her iki sonuçtada aradan geçen süreden sonra)

Evet yukarıda ki kısa örneklendirme mi her iki halükarda da yapamıyoruz. Fikirler paylaşılır ve Topluluk Yöneticimiz fikri gerekli yere ulaştırır, onlar karar verir.

Saygılarımızla, Jim Black
Tribal Wars 2 Türkiye Destek Ekibi Üyesi

DeletedUser

Guest
Merhabalar
İnternet üzerinden oynadığımız bu oyunda şehirler arası geçiş yaptığımız donmalar yaşıyoruz bence bilgisayara indirmeli bir sistemle rahat bir şekilde oynanabilir birde yıl 2015 olmuş.
Savaşlara animasyonlar koysanız daha etkileyici olur bir de oyunda farklı uğraşlar verin adamlar oyun bırakıyor saygılarımla

DeletedUser

Guest
kısa bi savaş animasyonu eklenebilir ayrıca orduları görme imkanı tanınabilir ve birde android de saldırın kimden geldiğini göremiyoruz saldırıyı görüpte tıkladığımızda bir şiey görememek olmuyor onun yerine kırımızı çanı tıkladığımızda saldırının kim tarafından hangi köye geldiğini görsek daha faydalı olacağına inanıyorum