Drachenfels

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser42

Guest
Merhaba savaşçılar;

Yeni dünyamız Drachenfels açıldı, başarılı ve iyi oyun dileklerimizi sunarız.. Umarım destansı savaşlara ev sahibi yaparken dostluğunda daimi olduğu bir diyar olur..

DeletedUser99

Guest
Bana mı dedin yoksam. :) Ben telefondan niye giremiyorum bu oyuna ne oldu birden uygulama hata vermeye başladı. Sağlam kasın ben gelmeyeceğim hadi bakalım.

DeletedUser42

Guest
Yaptığım gözlemlere göre her dünyanın havası farklı oluyor. Bakalım yeni dünyamız hangi derecede olacaktır.

DeletedUser99

Guest
Her dünya da oynadım gerçekten de öyle. Bunun sebebi de biz oyuncuların henüz kendi klan kadrolarımızı oluşturamamamızdır. İnşallah zamanla düzelecektir. Ayrıca tw2 ekibinin multi hesaplara müdahalesinin olmamasıda ayrı sorun.

DeletedUser42

Guest
Her dünya da oynadım gerçekten de öyle. Bunun sebebi de biz oyuncuların henüz kendi klan kadrolarımızı oluşturamamamızdır. İnşallah zamanla düzelecektir. Ayrıca tw2 ekibinin multi hesaplara müdahalesinin olmamasıda ayrı sorun.

Kadrolar zamanla oluşacaktır diye umuyoruz gayet güzel ve iyi bir gelişim gösteriyor Türkiye bu konuda.

Ayrıca Türkiye Sunucusu destek ekibi hiç bir kural dışı duruma tarafsız ve tutarsız kalmaz. Örnek verecek olursak 30.000 Kişilik bir oyuncu veri havuzu içerisinden bizlere şununla şu multi hesaptır şeklinde bildirim yapmamaktadır. Karşılıklı değerleri ve detayları bizlere sunan sistem üzerinden bizler cımbız ile ayıklayarak işlem yapmaktayız. Bu yüzden ötürü alfabetik olarak giden taramamız 1 günde değil 1 yılda tekrar başa dönmektedir. Bu tarama dışında öncelikli olarak işlem görenler ise sizler tarafından bizlere yapılan ihbarlardır. Bir takım hesaplar üzerinde şüpheniz var ise bunu destek ekibine (bize) bildirmeniz yeterlidir. İncelemelerimizi gerçekleştirdikten sonra herhangi bir kural ihlali söz konusu ise kesinlikle her kim olursa olsun cezai işleme tabi tutulur.

PUMA

Aktif Üye
Umarım hayırlısı olur ilerleyen zamanlarda; sonuçta hala daha beta bir oyunu oynuyoruz. Şirket oyunu betadan ne zaman çıkartırsa oyuncu sayısı o zaman daha fazla olur gibi geliyor bana şahsen. Şuanda reklam vs. oyuncu çekecek bir durum yok. Özellikle foruma üye çekmek için elinizden geleni yapmanıza rağmen pek katılım olmuyor gibi:)

İlerde her şey daha güzel olur umarım hep beraber.

DeletedUser42

Guest
Piyasaya yeni sürülen köklü firmaların oyunları bile beta aşamasında bu tür problemleri yaşamaktadır. Kısa sürede daha stabil ve daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

PUMA

Aktif Üye
Sorun yok sayın modum, sonuçta bu yeni açılan bir oyun ve her geçen gün iyiye gidiyor bizlerde bunun için buradayız:)

Bu dünyada neler olur nasıl bir dünya bizleri bekliyor sizce ?

DeletedUser99

Guest
Bence bu diyar daha güzel olacak hislerim kuvvetli değildir ama :p

DeletedUser316

Guest
İdare eder şuanlık... ama tam olarak ilerleyen vakitlerde anlayacağız.

DeletedUser350

Guest
Kadrolar zamanla oluşacaktır diye umuyoruz gayet güzel ve iyi bir gelişim gösteriyor Türkiye bu konuda.

Ayrıca Türkiye Sunucusu destek ekibi hiç bir kural dışı duruma tarafsız ve tutarsız kalmaz. Örnek verecek olursak 30.000 Kişilik bir oyuncu veri havuzu içerisinden bizlere şununla şu multi hesaptır şeklinde bildirim yapmamaktadır. Karşılıklı değerleri ve detayları bizlere sunan sistem üzerinden bizler cımbız ile ayıklayarak işlem yapmaktayız. Bu yüzden ötürü alfabetik olarak giden taramamız 1 günde değil 1 yılda tekrar başa dönmektedir. Bu tarama dışında öncelikli olarak işlem görenler ise sizler tarafından bizlere yapılan ihbarlardır. Bir takım hesaplar üzerinde şüpheniz var ise bunu destek ekibine (bize) bildirmeniz yeterlidir. İncelemelerimizi gerçekleştirdikten sonra herhangi bir kural ihlali söz konusu ise kesinlikle her kim olursa olsun cezai işleme tabi tutulur.
:D ben kendi hesabımı şikayet etmiştim kapandı hesap :D

DeletedUser350

Guest
Merhaba;

Doğru olanı yaptınız, aksi taktirde bütün hesaplarınıza süresiz olarak erişiminiz engellenebilirdi.
Ama ben bilmiyordum yani forumda yasak olduğu yazıyormuş fakat benim gözümden kaçmış.Destek ekibi sağolsun sordum konu hakkında bilgi verdiler kapanmasını talep ettim kapandı.

DeletedUser358

Guest
Bende bu multi hesap konusunda magdur kaldim arkadasim hesabini bana devretmek zorunda kaldi telden oynadigimiz icin is birligi yoktu bende girdim hesabina yalan yanlis olmasin die ticket attim bidaha girme dediler girmedim bende arklada telde konustum saolsun anlayisli oldu sonuc olarak gene ben magdur :) nese gecelim bunlarida jin hocam bu oyun suan hala betami normalmi ben anlamadim ?

DeletedUser42

Guest
@Sır Arthur Conan Doyle ; Her platformda ve oyunda olduğu gibi bizlerinde oyun ve forum kuralları bulunmaktadır, sizin yapmanız gereken bu kuralları okumaktır..

@Darkon3 ; Oyunumuz hala beta aşamasındadır, bu durum değiştiği taktirde global olarak oyunculara duyurulacaktır.

DeletedUser344

Guest
Şuanda bu süre ile ilgili tam tarih vermemiz mümkün değildir.