Bu dünya ne zaman kapanacaktır acaba

DeletedUser368

Guest
Yaklaşık 1 yıl dır bu dünya da oynuyordum 300 köyüm oldu bi kaç kişi dışında oyunda aktif olan kimse yok artık castel i kapatsaniz diyorum

Saygılarımla

DeletedUser

Guest
Yaklaşık 1 yıl dır bu dünya da oynuyordum 300 köyüm oldu bi kaç kişi dışında oyunda aktif olan kimse yok artık castel i kapatsaniz diyorum

Saygılarımla
Klan Hakimiyeti aktivitesi etkinleştikten sonra söz konusu dünya kapanacaktır. Kısaca "Klan Hakimiyeti"ni açıklamak gerekirsek; en iyi Klan bir dünyada ilk 10 Klan'ın sahip olduğu köylerin en az %70'ine sahip olduğunda tarafımızdan manuel olarak başlatılır. Aktivitenin zamanında başlayabilmesi için ilgili veriyi topluluk yönetimi bölümü olarak düzenli kontrol ediyoruz.

Klan Hakimiyeti aktivitesi aktif olur olmaz, oyuncular o dünyaya kayıt olamaz hale gelecekler. Mevcut oyunculardan o dünyayı ele geçirip hükmetmeleri beklenecek. Bir dünyaya hükmetmek için, ilk 10 Klana ait köylerin %80'inin bir Klan tarafından ele geçirilmiş olması gerekecek. Bahsedilen Klan dünyaya hükmettiğinde, dünya kapatılacak ve kazananlar şu kategorilerde taçlandırılacak:

• Sıra (puana göre)
  • Saldıran olarak yendiği birimler

Ayrıca, kazanan Klanın her üyesi 200 Taç alacak!

Karşılaştığınız yada aklınıza takılan her konuda bize, buradan "Forum Sayfamız"dan olduğu gibi "Destek Sistemi" üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla...

DeletedUser395

Guest
%90 lık kesıme 3 . server ulaştı bilginiz olsun kolay gelsın :)