aynı oyuncunun birden fazla hesap açması oyunda yasak değilmi

• Konuyu başlatan DeletedUser1292
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser1292

Guest
arkadaşımın msjlarından ben sorum lu değilim sizde onu bildirmiştiniz oyunun adminlerinin becerisizliğinden ötürü onada bir yaptırım olmadı
ayrıca senin düzgün konuşmak dediğin küfür ve hakaret alaycı bir şekilde müzik göndermek mi ayrıca benim oyunda hala konuştuğum arkadaşlarım var sıkı dostlarım abileirm var sen bunu bilemezsin benim özel hayatım sonuçta he senin kastın senin yedek hesabınla küstüm diyeyse bilemem senin ve ekibinin oynadığı hiçbir dünyada olmayacağım çünkü sen ve ekibin çifter çifter hesap açıyorsunuz boşuna girip oyunda vakit öldüremem boşuna taç alıp paramı harcayamam :D oyunda kendinienayi gibi hissetmek isteyen sizinle aynı dünyada olurlar bence size ayrı bir dünya açılmalı siz çifter çifter hesaplarla birbirinizle mücadele edersiniz 10 kişi girseniz zaten 20 hesap yapar mini bir harita açtırın orada bireysel kapışın :D ne oldu kardeşlere ve borasana atıp tutuyordun :D
geri vides yapmaya mı karar verdin ben senin yazdığın çok küçük şeyleri atıyordum kardeşlere büyüklere atmadım borasana da bilerek atmadım klan daha çok zayıf çifter çifter hesaplarınızla uğraşmasınlar diye

bu arada madem ev arkadaşın o kişi neden o farklı klanda sen şuna ev arkadaşım deme yedek hesabım de :D

borasanla dostuz diyorsun onlar hiçöyle demiyorlar savaşıyoruz diyorlar he senin dostluk anlayışın yedek hesabınızın borosana üye olmasımı :D ( yazık borasana )

çok değişik insanlarsınız ermenistana benziyor stratejiniz yaptıklarını yalanlamalar adaletsiz savaşmalar gibi gibi birde okadar msj yayınladım onlarıda yayınlamadan önce kabul etmiyordunuz şimdi onların üstünde durduğunuz yok ne oldu şimdi kardeşler ile borasana yazdıklarınızı ben yayınlıyıncaya kadar yalanlayın

DeletedUser1292

Guest
çok mu darlıyor diğer iki klan sizi :D kıyamam çen pişmanmıçın yoksa söylediklerinden çeni çeni :) ( siz böyle konuşuyordunuz ya bende bi deniyim dedim sahte bebekler sizi :D

Hahahhahahh borasan ekibine mi sallamışım ben :)))) yada borasanlamı savaşıyormuşuz biz :))) uzay borasan ekibi biz çağırdık diye bu dünyaya girdi aloooooo bunu sana 3. Söyleyişim falan herhalde, algıda sıkıntı yaşıyorsan tane tanede yazabilirim :)) çifter çifter hesapmı açıyormuşuz biz??? 50 kere şikayet ettin 50 sinde de aynı sonuçla karşılaştın şunu kafana sok, multi oynuyor olsak şimdiye kadar 50 kere banlanmamız gerekirdi. Bizim bakıcılık sisteminizde, totalde 4kişi 7/24 tüm klanın bakıcılığını yapabiliyor, günün hangi saatinde saldırı gelirse gelsin fark edilip anında gerekli işlemler yapılabiliniyor, sen bunu işte multi oynatmak olarak algılıyorsun yazık sana... kardeşlerin arkasından mı atıp tutmuşum ??? Hadi çıkart mesajları yayımla... san küfürmü etmişim?? Çıkart mesajları yayımla... yapamazsın uzay öyle bir dünya yok... Öyle bir mesaj yok çünkü... Ben daha bu oyunda 1 kişiye küfür etmedim, etmemde... Biz çizgimizden ödün vermeyiz, bizim rengimiz dünyanın başından beri belli, kiminle savaşıcaz, kiminle müt olucaz dünyanın başından beri belirli... ne çizgimizden çıktık nede rengimizi değiştirdik... senin gibi her önümüze gelene bize saldırmayın diye ağlamadık... sen diyorsun ya arkadaşlarım var oyunda o var bu var diye çağır herkesi istediğin kadar taç satın al, istediğin taktiği istediğin stratejiyi uygula sen kaybetmeye mahkumsun... Neden biliyormusun? Sen şu yaptıklarını strateji zannediyorsun da ondan Napacaksın forumdan ordan burdan sataşarak mı kazanacaksın, dünya içerisinde içinde bulunduğum klanı komple sohbete alıp boş boş konuşarakmı kazanacaksın güldürme allah aşkına Vay efendim 2şer hesap açıyorsunuz da şöylede böylede... Nerde Nosferatu Zodd un köyleri uzay??? Multi gibi kim toparladı onları??? Sen toparladın... şimdi kim multi hesap oynatıyor ??? Neymiş biz multi oynattığımız için oyuna girmezmiş... Giremezsin uzay, kimse gelmez senin peşinden tek başına kalırsın. Bunuda çok iyi biliyorsun... Nerde la KAHYAOĞULLARI ?? Savaşın ortasında seni tek başına bıraktı çekti gitti... ekürindi, arkadaşındı, dostundu... Thang ve DarthVader07 ye o kadar sataştınız ettiniz bir akıllı sizsiniz çünkü üstünüze çekmeye çalıştınız beceremeyince ne oldu bırakıp gittiniz ? Kardeşler klanıyla birleşmek istemişsin, ama reddedilmişsin... Başkalarına güvenip atar gider yapmayacaksın, yapıyorsan da kaybettiğini efendi gibi kabul edeceksin. Ordan burdan ağlamakla oyuncu olunmuyor... yoksa her BEBEK gibi ağlayan oyuncu olurdu bu oyunda... Zekalarımız savaştı, sen kaybettin. Oyun boyunca elde ettiğin tek başarı insanları kendinden uzaklaştırmak oldu. Şimdi git derdine yan..! Hee eğer cesaret edipte, 50. Dünyada karşıma çıkabileceksen bana forumdan mesaj atarsın... Gel 50’ye elinden gelenide ardına koyma..! Sana son sözüm budur, hadi eyvallah..!

musk

Üye
bir sürü msj var ne yani onlarıda mı çıkartıyım buraya oyunu kapatmama rağmen bir sürü msj larınız var elimde kardeşlerdeki murtazaya toyotaya ve diğer birsürü oyuncuya ettiğiniz hakaretleride mi paylaşıyım yada borosandakilerle dalga geçmenizimi :D
Bizle dalga geçmek ha, ilişkimiz burada bitti Kutay kardeş, çekilsin baltalar, yıkılsın köyler o vakit.

Cowboy

Yönetici
Avrupa veri gizliliği kanunlarına göre kişilerin özel bilgileri ve oyun içi ya da dışı konuşmaları, başkaları tarafından görüntülenemez. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bundan dolayı bireysel yazışmalar forumda yayınlanırsa bunlar silinir.
Birden fazla hesap kullandığını düşündüğünüz kişileri destek sistemi üzerinden tarafımıza gönderebilirsiniz, yardımcı olmak isteriz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.