adminimiz konuyu kapatmış

• Konuyu başlatan DeletedUser1292
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser1292

Guest
okdar msj lardan sonra destek ekibine başvurmam çok saçma ben oyunu bıraktım oyunaki arkadaşlar başvurabilir kaldıki küfürler için bile hiç bir yapttırım uygulanmadı ben sizi çift hesapısınız diye hiç şikayet etmedim küfürler için ettim ama onada adminler parmağını kıpırdamadı okadar delilden sonra benim başvurmam değil rod klanındakilerin tüm hesaplarının incelemeye alınmasını beklerdim neyse bunu 48. dünyadakiler düşünsün :D bu arada okadar suçlu olduğunuz belliki kendinizi her fırsatta savunma ihtiyacı hissettiniz aklamaya çalışmalar falan halbuki bu tam bir suçlu piskolojisidir birde üste çıkmaya çalıştınız

DeletedUser1292

Guest
bu arada sizin çift hesp açtığınızı borosan bile anlamış kutay sizin idda ettiğinizie göre :D senin yazdığın hesabın 2 side kutaya ait değil kutayın bir hesabı dartla başlar rod dadır diğeride dart la başlar vip klanındadır ikisi ayni filmin karakterleri kutay çok sevdiğinden tüm köy isimlerini aynı hesap olduğu için aynı filmin karakterlerini koymuştur artık gün yüzüne çıktı herşey anlayın çift hesaplı oyuncular :D

DeletedUser1292

Guest
bu arada arkadaş son msjında yine kendini ele vermiş klan içi sohbet gurubumuzda konuşulanların tamamını biliyor çünü ikinci hesabı (şuan vipde ) dartsi olan o bizim klandaydı biz olayı sonradan farkkettik adamların her klanda birer adet oyuncuları mevcut hala multi diyor sahtekarlar ya :D şuna ben bunların hepsini diğer hesabım sizin klanda iken okuyordum demiyorda ben bilerek ona işbirliği verdim ikinci hesabına aslında kardeşler klanından vedat abiyle konuşmalarımızı da okumuştu ama işine gelmiyor yazmak biz klanları irleştirecektik yer açılacağını biliyordu dediğim gibi şine gelmedi baltalıilah adlı oyuncuyuda önce kendi klanlarına aldılar soonrada adamı taktiksel bir şekilde kardeşlere soktular orada da adamların var tugaycım kendine gel artıkda kendi hesabından yaz başkaların hesaplarından yazma yada dur 3 hesabınmu var anlayamadım ben şimdi tam olarak :D dartvaderdan neden yazmıyorsun yine ne ler peşindesin yada ev arkadaşın nerde vipin başındamı ne kadr saçma kim ev arkadaşıyla yalandan savaşır göstermelik fake saldırı atıp onunla farklı klanda olur hiç anlam veremiyorum admin uyardığı için yazışmaları paylaşmıycam sakin ol koca yusufa büründün yoksa borosan ve kardeşler için sarf ettiklerin mazallah yutulur gibi değil bir lokmalık klanlar hepsi gidecek siz dünyada kalacaksınız normalde size göre demi :D

KROM

Yeni Üye
Sayın hükümdar

Anlaşılıyor ki Tribal Wars 2' nin Türkiye sunucularından birisine katılım sağlamışsın, ve oyun içerisindeki süreçte belli aksiyonlar yaşamışsın, tabi ki bu oyunun nihai amaçlarından.. Lakin.. oyun içerisinde sana haksızlık yapıldığını söylerken dahi bu oyunun yönetim kadrosunu yönlendirmeye çalışman tahminimce bayat ve ucuz yazılarını okuyan tüm hükümdarların fark ettiği bir durum.

Forumda taç ödüllü 'Saçmalamaca' diye bir oyun yapmış olsalar lider olacağın kanaatindeyim.. Öyle ki millet sana taç bile alabilir..

Neyse ki Sevgili Cowboy olaya müdahale ederek, senin forumu kullanan arkadaşlara yapmış olduğun bu zulme bir son vermiş. Sağolsun..
Öncelikle oyunda yenileceğin ihtimalin varsa o nicki kullanman hiç hoş değil.
Son olarak lütfen şikayetlerini destek ekine bildir.. Onların nazarında iyi oyuncu kötü oyuncu yoktur. Herkesle eşit derecede ilgililer ve gerçekten de ilgililer.. Baya ilgileniyorlar oyunla....

Dip not: (SUS ARTIK)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.