Arşiv 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Cowboy

Yönetici
PlmBQN.jpg

Tüm ulusumuzun ve tüm oyuncularımızın 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını en içten dileklerimizle kutlarız. Ayrıca bu bayramı bize armağan edem Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarının ruhları şad olsun.

Tribal Wars 2 Türkiye Ekibi

DeletedUser786

Guest
AMİN onların haklarını ödeyemeyiz asla ruhları şad olsun.

Aklıma da gelmişken ilk okulda stat'ta 23 Nisan kutluyoruz kule yapıyoruz en tepeye çıkan bayrak açacak 4 kademeye çıkan bayrak açıyor tabi kim bu arkadaş benim bayrak koynumda bi hevesliyim tabi ki sormayın sıra geldi bize hemen her kez omuz omuza tık tık kule kuruldu sıra geldi bana bir gaza gelmişim yemin ediyorum kalabalığın coşkusuyla gergin bir ortam ya düşersek diye bir hışım atıldım viyana surlarına tırmanır gibi 4 bacak koldan kertenkele gibiyim örümcek adam halt etmiş yanımda bir elimi atıyorum bir ayağımı basa basa çıkıyorum omuzlara en tepeye vardım bizim arkadaş tolga başladı.
-Ahhh oyyy lan basma (demeye).
-La tolga dur düşecem la dur tolga diyom.
-Basma omuzlarıma hopp
Tabi bir kaç saniye cebelleşme oldu vakit geldi bayrak açacam
-Tolga gözünü sevim sabit dur bayrak açıyom
Attım elimi göğsüme çıkardım bayrağı açtım açtım ama zor bela duruyorum yan 2 kule vardı yan taraftaki kule Şehitlik anıtımız gibi dimdik duruyor bize bir bakıyorlar italya'daki pizza kulesi gibi bir yana yatıyoruz bir diğer yana ben ne bilim uşak huylanıyor muş omuzlarından kıpır kıpır altımda jole jel gibi bir tuhaf olanda hakan hoca bana bağrı'yor Ahmet sallan masana oğlum düşersen kırarım kafanı ömür billahi geçemezsin beden eğitiminden diye.
Abi sen sonra o kadar sallanmanın ardından düş aşağı bütün herkes bir korktu kalçamı hissetmiyorum Allah göstermesin canım yandı tabi çocuğuz da bayrakta yanıma düşmüş af ola hakan hoca bağırıyor koşar'akta geliyor hafif bağırırmışçasına birazda kısık bir ses tonlaması ile ''bayrağı kaldırın kaymakam bey bakıyor lan'' bende panikledim bayrak namustur bilirim tabi ''Ulan beni boş verin bayrağı alın çıkarın yukarı dedim'' aklıma gelmişken de anlatıyım dedim. Şimdiden bütün herkesin 23 Nisan ulusal egemenlik çocuk bayramımız kutlu olsun. teşekkürler Atam bizlere bugünleri bıraktığın için.