Şekilsinizya

• Konuyu başlatan DeletedUser1042
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1042

Guest
Öncelikle selamlar ismim Umut nickimin sebebi koyduğum hiçbir nicki kabul etmemesidir.Yaşım 22 Gastronomi ve Mutfak Sanatları öğrencisiyim hedefim BBBBodrumda bir otelde "MUTFAK ŞEFİ"(Executive Chef) olmak.
Daha önce Eketoropta ve xativada oynadım öbür dünyalar eğlencesine girmişşem girmişimdir onun dışında us ve en serverlarında oynadım.Klanlar oynardım eskiden xd.
Bu oyunu sıkıntıdan oynuyorum tek keyif aldığım şey bu değil.

Cola ve limonlu c plus kızılcahamam soda yanınada sigara ile 7/24 bilgisayar başındayım.Bu dünyayada başlama kararınıda ekipçe aldık işşizim zaten başlıyayım dedim.

Tüm gün bilgisayar başında olduğumdan dolayı steamimde birsürü oyun var ve oynarım.

Mutfakta kullanmayı bildiğim ekipmanlar başlıca "Şef bıçağı" "fileto bıçağı" "meyve bıçağı" "ekmek bıçağı" "satır" "zırh" "kaşık" ve "çatal" bunlarla mutfakta dengeyi sağlıyorum.

Sevmeyenim çok sevenim hiç yok zaten kolay gelsin xd

kralmonzolo

Aktif Üye
hedefıne ulaşmanda sana yardımcı oluruz bodrum bizden sorulur,biz insanı rabbim yarattı diye severiz oyunda sevıp sevmemek önemli değil,sanal ortam herkes senı sevse ne olacak sevmese ne olacak kardeşim bize karşı hiç oynamadın sanırım veya ben hatırlamıyorum oyuzden senı sevmemek dıye bırsey olmaz bizde :)

DeletedUser1042

Guest
:) :) umut inşallah istediğin yerlere gelirsin memnun oldum iyi oyunlar
Umarım ismail bende memnun oldum :D
Umut seni seviyorum.
Bende seni seviyorum akutsex komtanım
hedefıne ulaşmanda sana yardımcı oluruz bodrum bizden sorulur,biz insanı rabbim yarattı diye severiz oyunda sevıp sevmemek önemli değil,sanal ortam herkes senı sevse ne olacak sevmese ne olacak kardeşim bize karşı hiç oynamadın sanırım veya ben hatırlamıyorum oyuzden senı sevmemek dıye bırsey olmaz bizde :)
Eyvallah umarım geliriz istediğimiz yere yol uzun zaman çok tırmanılır emin bir şekilde ilk olacak bu sana karşı abi çoğuyla karşılaştım bu dünyadaki insanlarla

Lostmyth

Ünlü Üye
Memnun oldum umut kardeşim. Umarım hedeflerine en kısa sürede ulaşırsın. Emeklerini karşılıksız bırakmasın yaradan. İyi oyunlar dilerim.