ÖNERİ

• Konuyu başlatan DeletedUser839
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser839

Guest
Bu Oyunu Çok Uzun Zamandır Oynamıyorum Yeni Sayılırım Çok Özelliğini Bilmiyorda Olabilirim Fakat Gördüğüm Kadarıyla Ordu Sınırlaması Mevcut Her Köy için Ayrıca Asker Üretimleri Çok Fazla Vakit Almakta Emek verenler İllaki Biraz Ön plana Çıkıyor Ama mesafeler Askerin Gidiş Süreleri Çok Uzun Süreler Olduğundan Kısa Bi Süreliğine Giren biri Bile Çok Rahatlıkla Avantaj Sağlıyabiliyor Çok olmasada asker Varış Sürelerinde Bir Kısaltılma Gerektiği Düşüncesindeyim böylelikle Oyun daha heyecanlı ve her Anında Aksiyon Olan Bir oyuna Dönüşecektir Aynı Şekilde Asker Üretim Süreleride Çok Fazla Son olarakda Dediğim Gibi Bu Herköy için olan asker Kısıtlaması Çok Büyük Sorun bence Çiftlik Büyütülerek Tamamen Sınırsız Olmasada Biraz Daha Bu Sayı artırılması çok Güzel olacaktır.. Tşkler..

DeletedUser759

Guest
Önerileriniz için teşekkür ederiz. Gerekli yerlere bildirilecektir.

DeletedUser979

Guest
Merhaba kısaca önerimi anlatayım.Ordumu savaşa yolladıktan sonra orduma dair hiçbirşeyi kışlada göremiyorum eğer bütün birlikleri yollarsam bütün birimlerin sayısının sıfır olduğunu görüyorum ve yeni birim istihdam ederken kafam karışıyor bunun yerine savaştaki birimlerim sayısılarını vurgulanarak gösteren bir sistem oluşturulmalı bence. İyi oyunlar.